دکوراسیون مغازه کمپانی سفید

10 / 10
از 1 کاربر

کمپانی سفید توسط دالزیل و پاو          The White Company by Dalziel and Pow, Norwich – UK

 فروشگاه جدید دالزیل و پاو که کمپانی سفید نام دارد شیوه جدیدی از دکوراسیون مغازه و سبک فروشندگی برند اجناس خانگی را در قالب یک خانه به تصویر می کشد.

دکوراسیون-مغازه

وجه تمایز طراحی این فروشگاه این است که دکوراسیون آن به گونه ای است که احساس قدم زدن در یک خانه را به فرد القا می کند. مشتری اتاق های واقعی را در طبقه های مختلف یک فروشگاه کشف می کند. معماری شبیه به خانه و وسایلی که تزیینات دکوراسیون داخلی فروشگاه را شبیه یک دکوراسیون منزل واقعی می کند. بدین ترتیب محصولات تجاری برای جلب توجه بیشتر و الهام بخشی به مشتری در قالب یک سبک زندگی خاص ارائه می شود.

دکوراسیون-مغازه

به کاربردن چوبهای  سفید و طبیعی، سنگ آهک، آهن، گچ بری های سفید و خاکستری محیطی لطیف و ملموس با دکوراسیون داخلی تاثیر گذاری ایجاد می کند. متریال متفاوت به کار رفته - از سنگفرش کف سالن هال گرفته تا کفپوش چوبی و دیوارهای پوشیده با الوار سفید افقی در اتاق ها- قسمت های مختلف ساختمان را از هم متمایز می کند.

دکوراسیون-مغازه

رویکرد جدیدی به نورپردازی ؛ چراغ های هر اتاق به طور مجزا کنترل می شود. این امکان در اختیار فروشگاه قرار داده شد که حالت قابل تنظیم برای تعیین درجه نور هر قسمت داشته باشد.

دکوراسیون-مغازه

دکوراسیون-مغازه

دکوراسیون-مغازه

 

تهیه و ترجمه: تحریریه گروه معماری و دکوراسیون داخلی شاه توت

منبع: http://retaildesignblog.net

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :