دکوراسیون منزل کوچک آپارتمانی آینده نگر

10 / 10
از 1 کاربر

باورش سخت است اما قبل از بازسازی ساختمان و دکوراسیون منزل ، این آپارتمان آینده نگر با تمام دیوارهای پوشیده از چوبش بیشتر یادآور یک خانه ی سنتی محلی بود. بانوی صاحبخانه جدید تصمیم گرفت آپارتمان خود را به یک سفینه فضایی تبدیل کند و یک طراح داخلی حرفه ای را استخدام کرد. اولویت این بود که چندین منطقه عملکردی کامل را در یک منطقه محدود سازماندهی کنیم: یک آشپزخانه اوپن و اتاق نشیمن ، یک اتاق خواب، یک جای خواب اضافی برای مهمانان، یک فضای کاری و یک کمد لباس.

دکوراسیون منزل

 

مشخصات دکوراسیون منزل آپارتمانی پیشگام :

مساحت : 38 متر مربع

سبک داخلی : پیشرو

تعداد اتاق : 2

ارتفاع سقف : 2.8 متر

 

پلاستیک، شیشه، فلز و سنگ مصنوعی به عنوان متریال اصلی تکمیلی در دکوراسیون منزل استفاده شد؛ یک انتخاب سنتی برای فضای داخلی آینده نگر. طراحان داخلی به منظور ارتقاء حس فضای بیرونی، به تکنیک چاپ دیجیتال دست یافتند: عکسهای واقعی فضایی از وب سایت ناسا بر روی یکی از شیشه های آشپزخانه، روی کاغذ دیواری اتاق خواب و پرده رول چاپ شده است.

دکوراسیون منزل 

در تشریح دکوراسیون داخلی فضا باید گفت: سقف کاذب داخلی و چند سطحی در سالن نشیمن، عرض و ارتفاع اتاق را به صورت چشمگیر افزایش می دهد. درب های کشویی از شیشه مقاوم در برابر ضربه ساخته شده اند  و نیز به صرفه جویی در فضا کمک می کنند.

چراغ های ویژه در دامنه های پنجره ساخته شده اند تا تصویر شب روی پرده را روشن کنند.

اتاق کوچک دارای تخت B & Bایتالیا، یک کمد لباس و یک فضای کاری است. یک دایره در سقف مخصوصا به این علت طراحی شده است تا اتاق ذوزنقه ای شکل متعادل تر شود.

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

 

یک "بار" در آشپزخانه از جنس کورین و براق طراحی شده است که به عنوان یک جدا کننده بصری سالن غذاخوری از اتاق خواب مهمان عمل می کند.

دکوراسیون منزل

در حمام چراغ های LED دارای چند حالت درجه حرارت رنگ طراحی شده اند.

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

علاقه مندان به دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل می توانند مطالب زیر را نیز مطالعه نمایند:

نگاهی به دکوراسیون منزل توریستی در ایبیزا

تحلیل دکوراسیون منزل "پل" در تایوان

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :