خدمات

1 / 10
از 1 کاربر

گروه معماری و طراحی داخلی شاه توت با سابقه سالها فعالیت در رابطه با مشاوره،طراحی و اجرای انواع خدمات معماری و دکوراسیون داخلی؛ و با گروهی فعال از مهندسان معماری ، سازه و تاسیسات و با تسلط بر علم روانشناسی و جامعه شناسی، آماده ارائه ی خدمات معماری و دکوراسیون داخلی به شما میباشد. اهم فعالیت های شرکت شامل طراحی و اجرای انواع پلان، نما و دکوراسیون داخلی جهت پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی، ویلا، دکوراسیون منزل ، دکوراسیون مغازه ، بازسازی ساختمان و نوسازی،طراحی و اجرای فضای سبز و روف گاردن (بام سبز)، طراحی و اجرای مبلمان اداری و خانگی، انواع سقف کاذب و عناصر دکوراتیو، نورپردازی و  ... است که در قسمت درباره ما میتوانید با شرح فعالیت ها و رزومه کاری گروه شاه توت بیشتر آشنا شوید.

شرکت معماری و طراحی داخلی شاه توت همچنین به آموزش علمی و هنری دکوراسیون داخلی پرداخته است. آموزش نرم افزارهای معماری از قبیل آموزش اتوکد ، آموزش 3d max و  Vray نیز به صورت حرفه ای و کاربردی توسط اساتید معماری گروه شاه توت صورت میگیرید.

لطفا از نمونه پروژه های انجام شده توسط گروه شاه توت بازدید نمایید و به منظور بهره مندی از خدمات شرکت از طریق شماره های اعلام شده در صفحه تماس با ما و یا ارسال فرم تماس، با ما ارتباط برقرار نمائید.

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :