طراحی و اجرای نورپردازی

3 / 10
از 1 کاربر

دکوراسیون داخلی هر فضا در طراحی و اجرا نیازها و استانداردهای خود را دارد. اینکه طراحان مطالعات کافی در زمینه هر فضا با کاربری خاص خود داشته باشند و به درک درست و کاملی از خواست ها و نیازها و ضعف و قوت های پروژه دست یابند از نکات کلیدی دستیابی به رضایت مشتری میباشد.

در دکوراسیون، چند آیتم وجود دارد که جزو نکات اصلی و مهم و قابل تاکید محسوب میشود؛ چیدمان فضا، رنگ فضا و عناصر کاربردی، کارایی طرح دکوراسیون و نورپردازی.

به زعم گروه طراحی و معماران شاه توت، نور و اثر آن جزو معجزات مهندسی معماری و ساختمان است. علم فنگ شویی ، علمی است که به ما کمک می کند تا بتوایم انرژی مثبت موجود در فضا را به راحتی به گردش در آوریم که این امر می تواند به صورت چیدمان فضا و نیز به صورت نورپردازی محقق شود. گاهی نورپردازی در یک فضا به این صورت است که ما می توانیم و قدرت استفاده از نور طبیعی فراوان موجود در ساختمان را داریم و این نور موجود تنها قدرت دست معماری را خواهان است تا به بهترین نحو از آن استفاده شود.

حال اگر ما نور مناسب در فضای خود نداشته باشیم که اتفاقا اغلب و اکثرا این شرایط پیرامون ما موجود است، در این لحظه نیاز به نورپردازی و دانش آن احساس می شود که این خود با توجه به نوع فضا متغیر است. مثلا در دکوراسیون منزل و یا دکوراسیون مغازه و دکوراسیون داخلی آنها متفاوت است.

طراحان شرکت معماری و طراحی داخلی شاه توت، با تجربه و نبوغ در بازسازی ساختمان و انواع دکوراسیون داخلی و توجه و تمرکز خاص بر هر فضا، سعی میکنند هر یک از طرح های خود را با نورپردازی مناسب و کافی و زیبا ، نورپردازی پنهان در سقف کاذب و در صورت سفارش مشتری به صورت نورپردازی هوشمند به انجام برسانند به طوریکه با گذر زمان این نورپردازی موجب آزار کاربران نشده و آرامش و انرژی مثبت به همراه داشته باشد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :