طراحی و اجرای انواع سقف کاذب

10 / 10
از 1 کاربر

در سالهای اخیر توجه به سقف ساختمان و طراحی و دکوراسیون کردن آن توسط طراحان و معماران داخلی بیشتر و چشمگیر تر از قبل شده است. سقف هر فضا از دوران معماری سنتی ایران مورد توجه بوده است اما شیوه طراحی و اجرای سقف به صورت سقف کاذب رواج اینچنینی نداشته است.

سقف کاذب

 اگر ارتفاع سقف خانه یا محل کار شما بلند است و باعث ایجاد حس دوری و عدم صمیمیت در فضا و یا مشکل گرمایش و سرمایش در ساختمان میشود میتوانید با طراحی و اجرای سقف کاذب زیبا با متریال و طرح های مختلف و یا ترکیبی از چند نوع سقف کاذب، به خانه خود جلوه و زیبایی دو چندان ببخشید.

حتی اگر ارتفاع سقف استاندارد است و نیازی به کوتاه تر یا بلندتر شدن سقف ندارید، با شیوه های جدید و متفاوت بسیاری میتوانید از زیبایی سقف کاذب دکوراتیو در منزل خود لذت ببرید. برای مشاهده نمونه کارهای طراحی و اجرای سقف کاذب لطفا کلیک نمائید : طراحی و اجرای سقف کاذب

 

سقف کاذب

 

طراحان و معماران شرکت شاه توت با اعتماد و به پشتوانه سالها فعالیت موفق در بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل ، دکوراسیون مغازه و ....به شما این اطمینان را میدهند که با بهترین طرح ها و نمونه های سقف کاذب، جلوه ای خاص و تاثیر گذار به منزل و محل کار شما ببخشند.

لطفا از نمونه کارها و پروژه های شرکت در قسمت پروژه ها و گالری تصاویر بازدید نمایید و برای مشاوره و اطلاعات بیشتر و نیز سفارش طراحی و اجرا با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

hamide : کاملا علی
0 0
نظر شما چیست ؟
hamide : از نظر زیبایی و اجرا
0 0
از نظر زیبایی و اجرایی این نوع سقف ها عرض کردم
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :